Nejčastější dotazy

 

Bude mi zavinovací sukně dobrá?

Naše zavinovací sukně šijeme v univerzální šířce pasu 100 cm. Sukně se zavinuje kolem pasu, takže je potřeba, aby se vám sukně v pase překryla a nevznikla tak mezera. A to znamená, že byste měla mít v pase maximálně 90 cm, aby vám zbylo alespoň 10 centimetrů na zavinutí a překryv.
Pokud máte v pase více centimetrů a toužíte po naší sukni, nezoufejte! Nabízíme možnost ušití sukně na míru přesně podle vašich potřeb.

 

Chci si nechat ušít sukni na míru, jaký je další postup?

Jakmile si sukni objednáte, kontaktujeme vás ohledně vaší představy o barvách a vzorech na sukni. Probereme spolu také míry. Na základě specifikace vašich požadavků vám následně pošleme vzorníček látek, z nichž si následně vyberete tu svou. No, a pak vám cca do týdne vaši sukýnku vyhotovíme a odešleme!

 

Zboží mi nesedí, jak jej mohu vrátit?

To nás samozřejmě mrzí, ale chápeme, že se to může stát. Postup pro vrácení zboží najdete celý tady.
Prosíme, mějte na paměti, že zpět můžeme přijmout jen nepoškozené zboží s originálními štítky a visačkami. Pokud bude zboží poškozené, můžeme si účtovat částku, kterou vynaložíme k uvedení zboží do původního stavu, a o tuto částku vám pak můžeme vratku snížit.
Ne, opravdu na tom nechceme takhle vydělávat. Ale také si nechceme přebírat zboží, které je zmuchlané do kuličky a chybí na něm našité štítky atd.

 

Upravujete na míru i jiné zboží, například šaty?

Naše šaty vám bohužel na míru neupravíme. Je to příliš nákladné, upravovat střihové šablony na individuální míry. Navíc většinu našich šatů šijeme v limitovaných edicích - objednáme látku, rozpočítáme počet šatů a celou látku zpracujeme. Pak nám další látka na šití nezůstává skladem, je tedy složité ušít další šaty ve stejném designu.
Jediné, co jsme schopné upravit, je délka sukně u obou typů šatů, i tam je ale potřeba počítat s příplatkem.

 

Zasíláte zboží i do zahraničí?

Standardně odesíláme objednávky na Slovensko, ale individuálně jsme schopné zaslat zboží do celé sítě Zásilkoven, případně se snažíme najít řešení pro zaslání do dalších zemí. Tady je to vždycky na domluvě, ale když jsme zvládly odeslat a dopravit kroj do Norska, asi už zvládneme leccos!

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz